top of page

Yemek Standlarımız

yemek-lonis-img.jpg
yemek-keyifli-img.jpg
yemek-kantin-img.jpg
yemek-kantin-logo.jpg

Merhabalar ben Alper Mitrani kendimi bildim bileli mutfakta olmayı sevdim. Yemek yapmanın, üretmenin ve bunu başkalarıyla paylaşmanın verdiği müthiş doygunluğu başka hiç bir işte uğraşta bulamadım. O sebeple de çocukluğumdam beri hep mutfaktaydım, orada büyüdüm geliştim evrildim. Yaklaşık 6.5 sene önce eşimle aliyah yaptık ve kendimi tabii ki de yine mutfakla buldum, fakat bu sefer işin profesyonel tarafını gördüm, tanıdım ve en sonunda hayallerimi gerçekleştirip “kantin” adı altında bir mekan açtım. Bu mekanda köklerimi de işin içine katarak Türk mutfağından esinle her gün müşterilerimize yeni ve lezzetli tatlar sunuyoruz.

yemek-kantin-img.jpg
yemek-kantin-aalperimg.jpg

Alper Mitrani

yemek-keyifli-logo.jpg

Küçük yaşlardan beri mutfağa meraklıydım. Ama meslek olarak ögretmenliği seçtim ve her zaman okulda çocuklarla mutfakta pişirme etkinlikleri yaptim. 2019 yılında korona ile evde kaldığımız dönemde kızlarımla bu etkinliklere devam etti.. 😊

 

Fakat bir süre sonra restaurant ve alişveriş merkezlerinin kapalı olmasından dolayı insanların yemek pişirmekten ne kadar yorulduğunu ve online siparişe yöneldiğini gözlemledim. Çevremdeki herkes bana Türk yemeklerini soruyor; sağlıklı ve lezzetli seçenekler arıyordu. Ben de bu ihtiyaçtan yola çıkarak @KeyifliKitchen'i kurdum. Kendi mutfağımda hobi olarak başlayan bu sevdamı, bir business'a dönüştürmek ve güzel yorumlar almak çok mutluluk verici. Türk ve Seferad Yahudi mutfağının lezzetleriyle zenginleşen bir menüm var. Başka sofraların da "keyifli" olması mutluluk verici.

yemek-keyifli-img.jpg
yemek-keyifli-aylinimg.jpg

Aylin Petilon Bahar

yemek-lonis-logo.jpg

Ben Loni Tavaşi.
1999 yılından beri Türkiye’de çeşitli 5 yıldızlı otellerin restaurantlarda çalıştıktan sonra Eskişehir Aşçılık Yüksek Okulu ve Yeditepe Gastronomi ve Mutfak Sanatlarını bölümlerini bitirdim ve 2010 yılında aliyah yaptım.

Bir süre Israel'de de çeşitli restaurantlarda çalıştıktan sonra 2017'de bugünkü yerimizi inşa edip kendi restauranımızı kurduk.


Türk yemekleri ile şarküteri çeşitlerinin yanı sıra tüm dünya mutfaklarından seçmeleri değerli misafirlerimizin hizmetine sunmaktayız. Bunun yanı sıra, tüm davet ihtiyaçlarınızı sizin ya da bizim mekanımızda karşılamaktan onur duyarız. Tüm mutfaklarımız tamamen kosher-כשר olarak tasarlanmıştır.

yemek-lonis-img.jpg
yemek-lonis-loniimg.jpg

Loni Tavaşi

yemek-cesihasonbahar-caramela-logo.jpg

2010 yılında kendime vakit ayırma adıyla hobi olarak pastacılık üzerine çeşitli kurslara giderek bu mesleğe giriş yaptım. Aldığım olumlu geri dönüşler ve çıkan ürünlerin bana kattığı pozitif enerji ile bu işi profesyonelliğe dönüştürmek adına Chef's Table Mutfak Akademisinde Tatlı ve Pastacılık eğitimi alıp, Hilton Otel'de Pastacılık departmanında 6 ay çalıştım. Türkiye'de başladığım bu mesleğe şu an Israel'de de devam etmekteyim.

 

Teslimat anında sizlerin gözündeki sevinci ve parlaklığı görmek benim doyum noktam. Hepinizle güzel ve bol çikolatalı günlerde tanışmak ümidiyle ....

yemek-cesihasonbahar-img.jpg
yemek-cesihasonbaharmg.jpg

Cesi Hason Bahar

BorekasbyCina

Her zaman kurumsal hayatın içinde oldum. Yemek yapmayı hep sevdim ama zamansızlıktan bir türlü başlama şansım olmadı. 2019 yılında aliya yapınca corona dönemi de olunca herşeyi denedim. Kayınvalidem, annem ve anneannemin tarifleri derken börekitaslar ortaya çıktı. Bir kaç lezzet denemesinden sonra ufak ufak satiş başladı. Lezzet ve el önemli.

Şu anda istediğim işi yapmak gayet güzel. İleride guzel bir mekan açıp bu hikayeyi daha güzel yerlere taşımak istiyorum.

yemek-cinasevgi-img.jpg
yemek-cinasevgiimg.jpg

Cina Sevgi

bottom of page