top of page
Image by Jannik Skorna
Image by Alex Azabache

Futbol Turnuvası

Tüm Fenerlileri, Galatasaraylıları, Çarşı'yı, ve özellikle büyük Altay'lıları bekliyoruz!

Semih Kastoryano'nun organizatörlüğünde gerçekleşecek futbol turnuvamız 4 takımdan oluşacaktır. Her takımın 5 oyuncusu ve dilediği kadar yedek oyuncusu olabilir.

 

Karşılaşmaların süreleri 30 dakika ile sınırlı olup, oyuncu değişikliği sadece top sizin takımınızdayken gerçekleşicektir. Karşılaşmaların berabere bitmesi durumunda 3'er penaltı atılacaktır.

Sorumlular
semih-kastoryano.jpg

Semih Kastoryano

Semih Kastoryano, 8 Ekim 1984 Göztepe, İstanbul'da doğdu. Futbol tutkunu bir ailede büyüdü ve küçük yaşlardan itibaren futbola merak sardı. 2003'te Belçika - Anvers, 2005'te İsrail ve 2007'de İtalya - Roma'da düzenlenen Maccabiat Oyunları'nda Türkiye Futsal Takımı'nın kaleciliğini yaptı. Bunun yanı sıra lisanslı olarak da futbol oynadı. Fenerbahçe altyapısında kısa bir süre yer aldı. Etilerspor'da amatör olarak futbol oynamaya devam etti.

Futbol dışında basketbol ve hentbolda da lisanslıydı. Yıldırımspor'un basketbol takımı kadrosunda bulundu. Ferahspor hentbol takımında da kaleciydi. Göztepe Kültür Derneği'nde basketbol, Hevel Modiin futbol takımında ise kaleci antrenörlüğü yaptı.

Temmuz 2011'de aliya yaptı.

 

Çeşitli internet sitelerinde futbolla ilgili yazılar yazmaktadır.

bottom of page