top of page

Yemek Standlarımız

yemek-keyifli-img.jpg
yemek-cinasevgi-img.jpg
yemek-keyifli-logo.jpg

Küçük yaşlardan beri mutfağa meraklıydım. Ama meslek olarak ögretmenliği seçtim ve her zaman okulda çocuklarla mutfakta pişirme etkinlikleri yaptim. 2019 yılında korona ile evde kaldığımız dönemde kızlarımla bu etkinliklere devam etti.. 😊

 

Fakat bir süre sonra restaurant ve alişveriş merkezlerinin kapalı olmasından dolayı insanların yemek pişirmekten ne kadar yorulduğunu ve online siparişe yöneldiğini gözlemledim. Çevremdeki herkes bana Türk yemeklerini soruyor; sağlıklı ve lezzetli seçenekler arıyordu. Ben de bu ihtiyaçtan yola çıkarak @KeyifliKitchen'i kurdum. Kendi mutfağımda hobi olarak başlayan bu sevdamı, bir business'a dönüştürmek ve güzel yorumlar almak çok mutluluk verici. Türk ve Seferad Yahudi mutfağının lezzetleriyle zenginleşen bir menüm var. Başka sofraların da "keyifli" olması mutluluk verici.

yemek-keyifli-img.jpg
yemek-keyifli-aylinimg.jpg

Aylin Petilon Bahar

BorekasbyCina

Her zaman kurumsal hayatın içinde oldum. Yemek yapmayı hep sevdim ama zamansızlıktan bir türlü başlama şansım olmadı. 2019 yılında aliya yapınca corona dönemi de olunca herşeyi denedim. Kayınvalidem, annem ve anneannemin tarifleri derken börekitaslar ortaya çıktı. Bir kaç lezzet denemesinden sonra ufak ufak satiş başladı. Lezzet ve el önemli.

Şu anda istediğim işi yapmak gayet güzel. İleride guzel bir mekan açıp bu hikayeyi daha güzel yerlere taşımak istiyorum.

yemek-cinasevgi-img.jpg
yemek-cinasevgiimg.jpg

Cina Sevgi

bottom of page