top of page
Image by niko photos
Art Class

Doğadan İlham
İçe Dönüş Sanat Atölyesi

🌟 Her yaşa hitap eden sanat masamızın etrafına geldiğinizde önceden doğadan toplanan malzemelerle bir araya geliyor kendi yaratıcılığımıza göre boyuyor, birleştiriyor ve yeniden kurguluyoruz.

🌟 Gündelik minnettarlığımızı ifade etmek için boyayabileceğimiz  basit bir teşekkür kartı üretiyoruz.  Daha sonra da bu kartı son birkaç aydır bize nezaket gösteren ya da çok sevdiğimiz birine hediye edebiliriz ne dersiniz ?

Eğitmen
reysikamhimitrani.jpeg

Reysi Kamhi Mitrani

Ben Reysi Kamhi Mitrani.

 

Resim çocukluğumdan beri benim en büyük tutkum. Ürettiğim illüstrasyonlar ve yarattığım tasarımlar sayesinde renkli dünyalar kurup eğlenceli ve samimi hikayeler anlatıyorum. Bu hikayelerden ortaya çıkan baskılarım ve kırtasiye ürünlerim var. Ayrıca tekstil, kırtasiye, görsel kimlik gibi alanlarda pek çok markayla iş birliği yapıyorum, yüzey tasarımları oluşturuyorum. Renklerimle, müşterilerimin hikaye ve tutkularının da bir parçası olmayı çok seviyorum. Bana göre renk ruh halidir. Duyguları paylaşma şeklidir. Bu yüzden her türlü sanat buluşması için minnettarım.

 

Yetişkinlerle ve çocuklarla gerçekleştirdiğim yaratıcı workshoplarda harika yeni insanlarla bir araya geliyorum ve sanat yoluyla bağ kuruyoruz en önemlisi de içimizdeki yaratıcılığı beraberce dışarı çıkartıyoruz.

bottom of page